Hakkımızda

 

          İNAN OPTİK; 2016 yılında; 2006 yılından bu yana optik sektörüne hizmet veren Optisyen Tuna İNAN tarafından kurulmuştur. Yapısı ile profesyonel mağazacılık anlayışını optik sektöründe başarıyla sürdürmeyi hedefleyen Çanakkale'nin Biga İlçesinde faaliyet göstermektedir.. Güven unsurunun ön planda olduğu optik sektöründe, senelerin birikimi ile oluşturduğu tecrübe ve müşteri sadakati İnan Optik’in diğer mağazalardan ayrı bir yerde konumlandırır.

       Bulunduğu sektörde farklılaşma olanakları kısıtlı olmasına rağmen İnan Optik, hizmet kalitesi ve oluşturduğu marka karması ile fark yaratmayı gözetmiştir. Koleksiyonun büyük bir çoğunluğunu kendi İnan Optik standlarında satılan, marka değeri yüksek ürünler oluşturur.

          İnan Optik’in hedefi, alışveriş potansiyeli yüksek, firmanın butik mağazacılık konsepti ile örtüşen noktalarda konumlanmış mağaza sayısını arttırmak online websitemiz ile satışlarla da hedeflenen ulusal ölçekte markalaşmaya devam etmektir.

          Optik sektöründe en iyi görüş kalitesini, en uygun fiyatlarla herkese sunmak en büyük hedefimiz. İnan Optik olarak, ekonomik fiyatlarımızla müşterilerimizin memnuniyetini garanti ediyoruz.